یافتن متخصص قلب کودکان برای نوزاد با نقایص مادرزادی قلب

این که آیا یک مشکل قلبی در نوزاد شما قبل از تولد یا بعد از آن کشف شده است ، می تواند یک زمان آسیب زا باشد. وقتی نوبت به نقایص مادرزادی قلب می رسد ، متغیرهای زیادی وجود دارد. گاهی اوقات آنها نیاز به جراحی فوری دارند. گاهی اوقات این کار را نمی کنند. در هر صورت ، آنها باید توسط متخصص قلب کودکان دنبال شوند.

وقتی فرزند شما جوان است ، برخی از ویژگیهای متخصص قلب برای شما بیشتر به عنوان والدین است تا کودک. شما می خواهید فردی را پیدا کنید که به خوبی ارتباط برقرار کند ، به خوبی آموزش دیده ، دلسوز باشد و نحوه کار با کودکان را نیز بلد باشد.

ارتباط با هر متخصصی بسیار مهم است. گاهی متخصصان بسیار کتاب گرا هستند. اغلب برای آنها دشوار متخصص قلب در مشهد است که با افراد عادی ارتباط برقرار کنند زیرا آنها در تخصص خود بسیار آگاه هستند. در زمینه قلب و عروق ، یک متخصص اطفال خوب به طرق مختلف با شما ارتباط برقرار می کند تا شما به عنوان والدین و در آینده ، فرزندان خود ، از آنچه در جریان است مطلع شوید. این ممکن است به این معنی باشد که آنها نمودارها را نشان می دهند ، نقاشی می کنند و در مورد مشکل صحبت می کنند.

آموزش متخصص قلب که برای فرزند خود انجام می دهید بسیار مهم است. حتی اگر کتابهایی که استفاده می کنند یکسان یا حداقل مشابه باشند ، برخی از دانشکده های پزشکی بهتر از دیگران هستند. برخی از آنها ممکن است آموزش های بهتری داشته باشند که پزشکان را قادر می سازد در کار خود بهتر عمل کنند. همانطور که به دنبال متخصص مناسب هستید ، وقت بگذارید و سوابق تحصیلی آنها را بررسی کنید.

شفقت یک ویژگی مهم در یک متخصص است. این برای شما به عنوان والدین مفید است ، و در آینده برای کودک شما مفید خواهد بود وقتی که بفهمد چه اتفاقی می افتد. بخشی از شفقت همدلی است. متخصصان باید همدل ترین افراد موجود باشند زیرا آنها دقیقاً می دانند در فرزند شما چه می گذرد. دانستن این اطلاعات باید آنها را ناراحت کند که شما باید این زمان را پشت سر بگذارید. متأسفانه ، ممکن است همیشه این ویژگی را در متخصصان پیدا نکنید.

با بزرگ شدن فرزند شما ، داشتن یک متخصص که با کودکان خوب کار می کند بسیار مهم خواهد بود. اینکه کسی خود را متخصص قلب اطفال می نامد به این معنا نیست که با کودکان عالی است. ممکن است فقط به این معنی باشد که آنها قلب فیزیکی کودکان و نحوه کار آنها را درک می کنند. این امر ضروری است ، اما این باعث می شود که کودک هنگام بزرگ شدن با نقایص مادرزادی قلب احساس راحتی کند.

گاهی اوقات هنگامی که مشخص می شود نوزاد یا کودک کوچک شما دارای نقص قلبی است ، فقط یک متخصص قلب به شما مراجعه می کند. این بدان معنا نیست که شما باید به آنها پایبند باشید. البته ممکن است مجبور باشید به محل بیمه خود پایبند باشید ، اما باید بتوانید یک متخصص خوب پیدا کنید که با شما کار کند و ویژگی های مورد نظر شما را داشته باشد.